אביאלי חומרי בניין וכלי עבודה
אביאלי חומרי בניין
אביאלי חנות כלי עבודה וחומרי בניין בוואצאפ

השאירו פרטים

  בלוג

  30 שנות ניסיון וקומפלקס ייחודי לכל חומרי הבניין

  30 שנות ניסיון וקומפלקס ייחודי לכל חומרי הבניין

  30 שנות ניסיון וקומפלקס ייחודי הכולל בתוכו את כל חומרי הבניין האפשריים, כל אלו ועוד הופכים אותנו ב-אביאלי טייג, לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום אספקת הציוד לענף הבנייה

  אם גם אתם מחפשים אחר חומרי בניין מכל סוג ובכל סדר גודל, אין לכם מה לחפש במקום אחר! אצלנו ב-אביאלי טייג, תוכלו למצוא את כל חומרי הבניין הנחוצים לכם, והכול תחת קורת גג אחת. בין יתר חומרי הבניין המשווקים על ידי במסגרת אספקה מהירה ומיידית בכל כמות, תוכלו למצוא: קלקר לבנייה, עץ בניין, ברזל בניין, טיח, מלט, בלוקים, גבס, קרמיקה, בלות חול/סומסום/חצץ/פוליה, חוטי קשירה, מסמרים, וזאת לצד חומרי איטום ובידוד, דבקים מקצועיים, אבקות ותוספים לבניין.

  מותגי איכות במחירים ללא תחרות

  כחברה מובילה בתחום אספקת מערכות הציוד וחומרי הגלם לענף הבנייה ותחום העבודות בשיטת עשה זאת בעצמך, אצלנו ב-אביאלי טייג, תוכלו להבטיח לעצמכם רכישה משתלמת של כל חומרי הבניין הנחוצים לכם באספקה מיידית ובמחירים ללא תחרות.

  מחלקת חומרי בניין מובילה בתחומה

  לרשותנו, קומפלקס ייחודי המשתרע על פני שטח כולל של 6 דונם באזור התעשייה חולון, שמתוכו 4 דונם הם חצר של כל חומרי הבניין הנחוצים לכם, והכול במסגרת שירותי אספקה מיידית, כולל אפשרות לשינוע הסחורות עד לאתר הבנייה. במחלקת חומרי הבניין שלנו, תוכלו ליהנות משירותיו המקצועיים של צוות יועצי מכירה ושיווק העומד לרשותכם בכל שאלה ועניין הקשור לאיכות חומרי הגלם והכמויות הנחוצות לכם לצרכי הבנייה השונים.

  שירותי המחלקה מיועדים גם לסקטור העסקי – מקצועי של קבלני בניין ושיפוץ וגם לסקטור הפרטי המעוניין לרכוש חומרי גלם שונים למטרות בנייה ושיפוץ.

  חומרי בניין

  חומרי איטום ודבקים

  במחלקת חומרי הבניין שלנו תוכלו למצוא גם חומרי איטום ודבקים איכותיים למגוון רחב של מטרות איטום והדבקה, כאשר חומרי האיטום והדבקים שלנו כוללים בין היתר חומרי איטום מקצועיים לאיטום גגות, מרתפים וכדומה, וזאת לצד דבק קרמיקה לביצוע עבודות התקנה של משטחי ריצוף וחיפוי קירות באמצעות אריחי קרמיקה.

  חומרי בידוד

  בנוסף, מחלקת חומרי הבניין שלנו מתמחה בשיווק חומרי בידוד המותאמים לכל צרכי הבידוד האפשריים, לרבות, בידוד אקוסטי לצורך הפחתת רעשים סביבתיים, בידוד תרמי המיועד לצרכי שמירה על טמפרטורה אידיאלית בסביבת המגורים ובידוד ממים למניעת חדירת מים לסביבת המגורים במסגרת עבודות איטום כאלו ואחרות.

  חומרי גלם לבניין של החברות המובילות בעולם

  בין חומרי הגלם המשווקים על ידינו במחלקת חומרי הבניין, תוכלו למצוא עשרות מוצרים של החברות המובילות בעולם בתחומן, וביניהן, חברת SIKA העולמית המתמחה בייצור חומרים ומערכות ציוד בתחום האיטום, הדבקים והחומרים הפוליאוריתנים. מוצרי סיקה לאיטום או לביצוע עבודות הדבקה כאלו ואחרות, עומדים בכל הסטנדרים המחמירים ביותר והם מיוצרים בהתאם לטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.
  אביאלי טייג – איכות ושירות מעל הכול!

  בין יתר הסיבות ההופכות אותנו לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום אספקת חומרי גלם ומערכות ציוד לענף הבנייה, תוכלו למצוא את ההקפדה היתרה שלנו על נושא איכות חומרי הגלם ונושא השירות והיחס האישי לכל לקוח. בנוסף, אנו מאפשרים לכל לקוחותינו, העסקיים והפרטיים כאחד, להסתייע בשירותי ייעוץ והכוונה לצורך קביעת כמויות על פי צרכי העבודה השונים בענף הבנייה.

  מעבר לכך, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירותי שינוע סחורות מנקודת המכירה לאתרי הבניה והעבודה, והכל באספקה מיידית. לצד חומרי הגלם לבנייה המשווקים על ידינו, תוכלו לרכוש אצלנו גם כלי עבודה ומוצרים נלווים לצורך ביצוע עבודות בנייה ושיפוץ בכל סדר גודל.

   

  מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך